Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Adminok
Jasmine Grey
Diana V. Strzechowsk
Alec Vasquez
Violet Porter
chatbox

friss válaszok
Cicuska aranykalitkája
26th Szeptember 2018, 19:20
írta: Catherine Williams
Burn it ! - Diana &Andy
23rd Május 2018, 17:55
írta: Andrzej Strzechowski
Belvárosi park
28th November 2017, 17:17
írta: Alexander Bones Russel
Cat & és a kandúr
22nd November 2017, 18:59
írta: Catherine Williams
Stivali Italiani
7th November 2017, 15:10
írta: Vendég
Belső udvar
4th November 2017, 20:28
írta: Andrzej Strzechowski
A Kandúr "barlangja"
24th Október 2017, 20:55
írta: Alasar Mal
Uszoda
24th Október 2017, 19:50
írta: Violet Porter
Asztalok
4th Október 2017, 23:43
írta: Adele Vien
Játékostárs keresõ
29th Szeptember 2017, 10:51
írta: James Bryant
Munkahely nyilvántartás
28th Szeptember 2017, 18:57
28th Szeptember 2017, 18:48
James Bryant
27th Szeptember 2017, 21:45
írta: Jasmine Grey
Alexis Rowe
19th Szeptember 2017, 16:16
írta: Jasmine Grey
Hiányzásnapló
31st Augusztus 2017, 21:00
írta: Violet Porter
belépett tagok

Nincs

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég
A legtöbb felhasználó (44 fő) 25th Június 2016, 22:24-kor volt itt.

Damien Tecuaneztli

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Damien Tecuaneztli
vérjaguár

. :

"I'm preying on you tonight; Hunt you down eat you alive" - My job is to breed
Posztok :
13
Kor :
50
Lakhely :
New Orleans - Kandúrbarlang
Foglalkozás :
"Tetlan nenenqui" - Férfiszolga, emellett főállású házimacska
. :

"I'm just a sucker for pain"

"Ne akkor félj ha morgást hallasz... Akkor félj ha már nem."

Tárgy neve: Damien Tecuaneztli ; Elküldve: 11th Május 2017, 00:19

Damien Tecuaneztli

Damy, Démon, Kandúr

Laredo, Texas, USA

1968. Augusztus 13

47

Vérjaguár

Tenyészcica, ágymelegítő

Burak Celik

RANG: Nincs konkrét, tenyészcica vagyok a jaguárok között, magántulajdonban.

EGÉSZSÉGÜGYI ÁLLAPOT: Kitűnő egészség, remek nemzőképesség, életerős… Hadd ne fényezzem magam.

MÁS FAJOKKAL VALÓ KAPCS.: A vérfarkasokkal még nem nagyon volt alkalmam összefutni bár szeretném megcibálni egy-két vakkancs fülét, a vámpíroknak pedig teljes hűséggel tartozok, még akkor is ha néha szeretem csörgetni a „láncaim”.

HOBBI: Sze.. *köh* szekírozás. Eeegen. szeretek másokat felhúzni, imádok verekedni, felpörget az adrenalin és imádom ha más karmai/fogai a húsomba tépnek… Imádom a fájdalmat, mindig emlékeztet rá hogy hol a határ. Azért én is szeretek másokat megcincálni, és bár nem vagyok vámpír, odavagyok a vér, főleg a friss, kiontott meleg vér zamatáért, ha tehetem megpróbálok szerezni magamnak, vagy levadászott állatokból, vagy pedig utamba tévedő idiótáktól...

VÁGYAK, ÁLMOK: Hű lábmelegítője legyek a mindenkori gazdá(i)mnak. Meg persze a fajfenntartás. Az fontos. Az a legfontosabb. Egyébként szeretnék egyszer „hazalátogatni” Mexikóba, a szüleim otthonába…

FÉLELMEK: A súlyos büntetéstől. Szeretem a fájdalmat és sokszor kisebb büntetéseket elintézek magamnak de azért van egy határ… Igyekszek nem túlzottan magamra haragítani senkit.

ERŐSSÉGEK: Csábítás, bwah. Egyyértelmű. Egyébként nagyon jó kondiban vagyok még vérjaguár létemre is, erős vagyok és gyors, ha tehetem a szabadidőmben edzek hogy minél jobb formában legyek. Részben testőr is vagyok és ezt nagyon komolyan veszem. Jól bánok a késekkel és a legtöbb pengével is, de ha nagyon muszáj megvillogtathatom a pisztolytudásom is. Hiába, a penge legalább hasonlít a karmaimra, az igaziakat meg sajna nem mutogathatom mindenkinek…

GYENGESÉGEK: Önelégült, nagyszájú, néha kissé beképzelt, és igen érzékeny az ősi hagyatékra. Rettentően büszke rá hogy bizonyítottan azték jaguár ősei vannak, és a vérmacskák kiirtása után ez talán nagy szó is, de eléggé el lehet terelni a figyelmét ezzel a témával, egész átmegy történelemtanárba ha felhozza az ember... Emellett nagyon szeret fűnél-fánál bepróbálkozni, néha akkor is ha tudja, eleve kudarcra van ítélve az egész. Ja és nem beszélünk a gyengeségeiről.  tongue

SZÜLŐK: Adriana Tecuaneztli, anya; 134 éves korában megölték a mélyvallásos Texasiak mert azt hitték démon. Nagyon jó lélek volt, kedves és szelíd, igazi álom-anyuka, mindenre megtanított amit csak tudnom kell. Kár hogy nem voltam elég idős hogy megvédjem…
Miguel Tecuaneztli, apa; 141 éves korában halt meg ugyanúgy mint édesanyám. Ő még mindig szentül hitt az azték örökségünkben, a jaguárharcosok, sámánok és a nagualok tanításaiban, igyekezett is úgy nevelni engem, hogy méltó legyek erre az örökségre, és én ezt tovább is viszem. A családjában apáról fiúra száll egy harcos felmenőnk Macuahuitlja, és tudom is használni, bár ritkán szoktam mert túl értékes nekem – de készíttettem két obszidián kést, így kiváltva az ígéretem. Itztli által fognak meghalni azok akik a családom lemészárolták…

TESTVÉREK: Selena Tecuaneztli, nővér; nálam két évvel idősebb de 44 volt mikor utoljára láttam. Nagyon jó volt a viszonyunk amíg szóba nem került, hogy a New Orleans-i vámpírok alatt kéne meghúzódnunk. Falka nélküli jaguárokként nem volt könnyű dolgunk a világban. Ő nem akart rabszolga és véradó lenni, tenyészanya meg végképp nem, csúnya verekedés kerekedett a dologból, végül meglépett egy kétes eredetű csoporttal még Lafayette-ben, valószínűleg ha azóta nem ölette meg magát még mindig a Kisatchie Nemzeti Erdőparkban él azokkal a lázadó csövesekkel.

EGYÉB HOZZÁTARTOZÓK: Tonauac Tecuaneztli, dédapa; az isten se tudja milyen öreg már, az ő apja még a spanyol hódítókkal harcolt az azték földekért, nagyon szép meséket tudott az akkori időkről és módszerekről, sokat tanultam tőle. Nuevo Laredoban lakott amíg a szüleimet meg nem gyilkolták a Texasi oldalon, ezután elbúcsúzott tőlünk és visszaköltözött Tehuantepecbe. Szeretném meglátogatni, ha még él.

HÁZIÁLLAT: Durva lenne ha a háziállatnak háziállata lenne… Amúgy viccet félretéve, még nincs de mindenképp szeretnék beszerezni valamit ami a származásomra emlékeztet, vagy valami egzotikus hüllőt vagy egy madarat.. Talán egy quetzalt. Ki tudja, lehet a jaguárom is rá tudom bírni hogy ezt ne egye meg.

ELŐTÖRTÉNET/SZJ PÉLDA: Nem akarok sokat mesélni magamról. Felesleges. Megszülettem, éltem, a szüleim meghaltak, és továbbköltöztem. A halál velem együtt jött, talán így kötöttem ki a halál képviselői mellett is. Azt mondják a jaguár képes a valós és a túlvilági síkon is mozogni, mert ugyanúgy jó vadász a vízben, mint a fákon, úgy nappal mint éjjel, és a barlangok az otthona, a szent helyek ahová a holtakat temették régen. Szerintem a vér nem válik vízzé. Ezért döntöttek úgy pont a jaguárok, hogy a vámpírok mellé szegődünk. Ott a helyünk, aki mást állít az hülye. De én nem fogom magamra vállalni a prédikátor szerepét. Én csak egy porszem vagyok az istenek terveinek gépezetében. Az bizony. Egy jelentéktelen apróság. És mégis, vérjaguárnak születtem, annak, amit az igazi népem félistenként tisztelt. Erre egy vámpír lábánál fekszek egész nap, dorombolva, elkényelmesedve, dekorációként. Kedves sors, kapd be. De nem volt más választásom, ha nem hódolok be önként és kérek védelmet, akkor ők találnak meg és vadásznak le, és én nem vagyok olyan erős, mint egy párezer éves vámpír. Egyszer talán, de addigra ők is öregszenek majd. Ha bántanak, nem baj. Hozzászoktam a fájdalomhoz.. SZERETEM a fájdalmat. Sokszor megvertek, nem mindig voltam erős hogy megvédjem magam, magunkat - a részemmé vált és nem engedem el.
Régen a sámánok rengeteg utat megtettek, rengeteget szenvedtek azért, hogy képesek legyenek egy jaguár képű naguallá válni – egy alakváltóvá, mert a sámánoknak is szükségük volt arra hogy a spirituális utazásaik során „uralják a lelkeket, úgy ahogy a jaguár uralja a prédáját.”. A jaguárharcosokat az egyik legelőkelőbbeknek tartották, nemesek voltak, rangos személyek, akik ihattak Pulque-t. Ha mást kaptak ennek az italnak az ivásán azt halálra verték. Kiváltságosak voltak, ők feleltek a városok biztonságáért, igazi parancsnokok voltak, náluk csak a papok és az uralkodók álltak feljebb… Csak áltatom magam. Régen volt, túl rég. Azóta sok minden megváltozott. Talán a nővéremnek volt igaza. Talán nekem. Annyi szent, hogy én jól érzem magam így, és bár lehetne jobb is, de lehetne sokkal rosszabb is. Végzem a dolgom, egy vérjaguárt már teherbe ejtettem, és tudom, hogy lesz több is, mert Xochiquetzal segíti azokat is akik már elszakadtak a gyökereiktől. Kívülálló voltam de már ide tartozom. Teljesítem az őseim által rám ruházott kötelezettségeim: Védem azokat, akik fölöttem állnak, védem azokat, akiket meg kell védenem, és elvégzem azokat a feladatokat amiket kirónak nekem. Az obszidián pengék korszaka még nem ért véget, és bár nővérem nem érdekelt a kultúránkban, én helyette is továbbviszem a nevelést. A jaguároknak most erős kölykökre van szüksége, olyanokra, akik újra felvirágoztathatják a fajtánkat, hogy méltó szövetségesei és erős őrei lehessünk a vámpíroknak, és megmutathassuk a menekülőben levő, silány másolatainknak, hogy mit jelent jaguárnak lenni. Az életet és a halált. Erre születtem, semmi másra. Minél több jaguárt nemzeni. Teret adni a következő generációknak. Hogy mi volt velem és mi lesz, az nem számít. Az elég, ha menet közben kiderül. A szüleim és a dédnagyapám eleget mesélt, hogy készen álljak. Ezért is álltam a vámpírokhoz ahelyett, hogy menekülnék.
A vérpárducok csillagának leáldozott, ahogy a többi nagymacskának is már korábban.
Mind Nagual ősöktől származunk, de én tudom milyen volt a fénykorban jaguárnak születni.
Új fénykor jön.
Eljött a jaguárok ideje…

Vissza az elejére Go down
Jasmine Grey
vérpárduc

. :

Posztok :
97
Kor :
68
Lakhely :
Macskafarmketrechülyebirtok
Foglalkozás :
Tanuló
. :

Tárgy neve: Re: Damien Tecuaneztli ; Elküldve: 18th Május 2017, 12:37

Elfogadva!

Tetszett az előtörténeted, úgyhogy elfogadlak! Very Happy Ment porozd be a neked szánt virágokat! Very Happy ^^

Csatlakozz a Facebook  csoportunkhoz is!

Ne felejts el foglalózni sem!
~ AVATARFOGLALÓ :: MUNKAHELYEK LISTÁJA ~
Vissza az elejére Go down

Damien Tecuaneztli
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Damien Knight
» Damien Knight