Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Adminok
Jasmine Grey
Diana V. Strzechowsk
Alec Vasquez
Violet Porter
chatbox

friss válaszok
Cicuska aranykalitkája
26th Szeptember 2018, 19:20
írta: Catherine Williams
Burn it ! - Diana &Andy
23rd Május 2018, 17:55
írta: Andrzej Strzechowski
Belvárosi park
28th November 2017, 17:17
írta: Alexander Bones Russel
Cat & és a kandúr
22nd November 2017, 18:59
írta: Catherine Williams
Stivali Italiani
7th November 2017, 15:10
írta: Vendég
Belső udvar
4th November 2017, 20:28
írta: Andrzej Strzechowski
A Kandúr "barlangja"
24th Október 2017, 20:55
írta: Alasar Mal
Uszoda
24th Október 2017, 19:50
írta: Violet Porter
Asztalok
4th Október 2017, 23:43
írta: Adele Vien
Játékostárs keresõ
29th Szeptember 2017, 10:51
írta: James Bryant
Munkahely nyilvántartás
28th Szeptember 2017, 18:57
28th Szeptember 2017, 18:48
James Bryant
27th Szeptember 2017, 21:45
írta: Jasmine Grey
Alexis Rowe
19th Szeptember 2017, 16:16
írta: Jasmine Grey
Hiányzásnapló
31st Augusztus 2017, 21:00
írta: Violet Porter
belépett tagok

Nincs

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (44 fő) 25th Június 2016, 22:24-kor volt itt.

Jaena & DoYun - only a bite

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Myeong DoYun
vámpír mester

. :

Posztok :
2
Kor :
325
Lakhely :
bárhol
Foglalkozás :
ez egy jó kérdés
. :

Tárgy neve: Jaena & DoYun - only a bite ; Elküldve: 26th Március 2017, 14:44

Mi lesz?
Tánc! Tánc és más...

A sarkon figyelem az áldozatomat. A tegnapi nap nem volt lehetőségem vacsorázni, hisz a lánykát tanítgattam az életben maradásra, és bár nappal megtehettem volna, az nem elég élvezetes, ahogy manipulálni sem a halandókat. Kezdetben úgy ejtettem el áldozataimat, azonban mostanra szeretek velük szórakozni, mielőtt megkóstolnám forró, édes vérüket. Több időbe telik, télen nem is a legkényelmesebb, viszont a végeredmény megéri, és ez érdekel engem, mindig olyan ember, vámpír voltam, aki a végeredményt nézi, nem az utat. Ez elítélendő, de már rég nem érdekel mások véleménye, akkor nem tudnék boldog életet élni, ami az én szempontomból nem lenne jó. Azoknak felelek meg pár percig, akiket vacsorámnak szánok, ők megérik, főleg, ha olyan ínycsiklandozó a vérük, ahogy az illatuk is mutatja. Ennek a lánynak teljes mértékben olyan.
Nem érdekel, mennyit kell rá várjak, türelmes vagyok vele szemben, azonban egyre éhesebb vagyok, ami ránézve nem szerencsés. Végül kilép az üzletből, és meglátom karcsú alakját, gyönyörű arcát, vékony lábait, és még sorolhatnám. Bármennyire is a vérére fáj a fogam, férfiből vagyok, megnézem az ilyen nőket, néhány esetében, mint most is, bűnösnek nem nevezhető, inkább természetes gondolatok jutnak eszembe. Sietős léptekkel indul a másik irányba, én halkan követem, úgy, hogy ne vehessen észre. Fogalmam sincs, miért menekül, tudhatná, hogy én vagyok az, nem ez lesz az első találkánk. Amióta azon az ominózus éjszakán megharaptam, nem enged szabadulni a gondolat, és eddig azt hittem, ő is ugyanígy érez irántam. Talán eszébe sem jutott, hogy én lehetek a közelében? Emberből van, nincsenek olyan kifinomult érzékei, mint nekem, ezért hamar felfedem kilétem. Megragadom egyik karját, miközben közepes erősséggel magamhoz rántom. Szorosan bújok hozzá, orommal a nyaka bőrét cirógatom, szagolgatom. Alig bírom visszafogni magamat, de még nem jött el a megfelelő idő.
- Szép esténk van, nem gondolod drágám? – ebből hamar rájöhet, kivel van dolgom, remélem nem sokat fog tiltakozni a találkánk ellen, az nem esne jól a szívemnek. Ha esetleg eddig meg volt ijedve, hagyom, hogy megnyugodjon, lélegzete olyan legyen, mint eddig. Látjátok, nem is vagyok olyan gonosz, mint egyesek hiszik. Meggondolhatnám magam, elengedhetném, de nem vagyunk olyan viszonyban, hogy ez megtörténjen, éhínségem sokkal nagyobb a szívemnél, ha egyáltalán van olyan. Megfordítom, a szemébe akarok nézni, ezzel mégis esélyt adok a menekülésére. Talán képes lenne rávenni arra, hogy elengedjem, bár erre csekély az esély.
- Ugye nem bánod, ha az éjszakát nálam töltjük? – kezdetben úriember vagyok, mindig megadom a kellő tiszteletet, főleg ennek a szépséges nőnek, azonban az ellenkezést nem tűröm, hamar felkapom a vizet, gondolom, ezt ő sem szeretné. Tudom, hogy azt akarja, amit én is, nekem szeretné adni a vérét, én el fogom fogadni, ez a természet rendje. Elkezdem húzni az előbb említett épület felé, lehet, jobb lenne a gyorsaságomat használni, hisz messze lakok, viszont azt csak később, előbb szeretnék meggyőződni, hogy magától jön-e, vagy vonszolnom kell-e. Ez fontos alapköve az egésznek, mindkettő elvárható lenne tőle, és én pont így vagyok vele. Ha nem ellenkezik, sokkal egyszerűbb dolgom lesz, ha igen, akkor viszont látni fogom benne az élni akarást. Az emberek nem vesznek rólunk tudomást. Nem szeretem a nagy nézőközönséget, pontosabban a halandók többségét nem. Negatívan nézem a világot, meglátásom szerintem nem lehet máshogy, különben eltaposnak, kihasználnak. Édesen pillantok a lányra, most olyan vagyok, mint egy átlagos tinisrác, aki szeretné meghívni egy italra, esetleg táncolni vele. Mindkettő megtörténhet, ha felértünk hozzám, sőt ezeknél még több is, minden rajtunk áll az elkövetkezendő órákban, nem zavarhat meg senki.
Akkor a Herceget megüti a guta.
TAG:  drágám <33
WORDS:  560
OUTFIT: ruha
Remélem tetszik *-* | Infinite - Bad
Vissza az elejére Go down

Jaena & DoYun - only a bite
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal