Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Adminok
Jasmine Grey
Diana V. Strzechowsk
Alec Vasquez
Violet Porter
chatbox

friss válaszok
Cicuska aranykalitkája
6th December 2017, 18:07
írta: Catherine Williams
Belvárosi park
28th November 2017, 17:17
írta: Alexander Bones Russel
Cat & és a kandúr
22nd November 2017, 18:59
írta: Catherine Williams
Burn it ! - Diana &Andy
14th November 2017, 17:30
írta: Andrzej Strzechowski
Stivali Italiani
7th November 2017, 15:10
írta: Vendég
Belső udvar
4th November 2017, 20:28
írta: Andrzej Strzechowski
A Kandúr "barlangja"
24th Október 2017, 20:55
írta: Alasar Mal
Uszoda
24th Október 2017, 19:50
írta: Violet Porter
Asztalok
4th Október 2017, 23:43
írta: Adele Vien
Játékostárs keresõ
29th Szeptember 2017, 10:51
írta: James Bryant
Munkahely nyilvántartás
28th Szeptember 2017, 18:57
28th Szeptember 2017, 18:48
James Bryant
27th Szeptember 2017, 21:45
írta: Jasmine Grey
Alexis Rowe
19th Szeptember 2017, 16:16
írta: Jasmine Grey
Hiányzásnapló
31st Augusztus 2017, 21:00
írta: Violet Porter
belépett tagok

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég
A legtöbb felhasználó (44 fő) 25th Június 2016, 22:24-kor volt itt.

Karthik & Eden :: the final countdown...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Eden Deveraux
ifjonc boszorkány

Posztok :
51
Kor :
19
Lakhely :
◉ new orleans
Foglalkozás :
◉ még gimis vagyok
. :

Az aggodalom része az életnek, de soha ne hagyd, hogy elhatalmasodjon rajtad és uralkodjon fölötted.

Van különbség a tudás és a megtapasztalás között.

Ha valahogyan reményt tudok ültetni a kétségeim, bátorságot a félelmeim és büszkeséget az önsajnálat helyére, akkor... képes leszek elérni, amit akarok.

Tárgy neve: Karthik & Eden :: the final countdown... ; Elküldve: 9th Március 2017, 10:53

Karthik & Eden

Remegő kézzel vettem fel a díszes fésűt… Azt a fésűt, amit a nagyi szobájából loptam ki alig pár hete. Persze tudott róla, már akkor mielőtt ténylegesen elemeltem volna. Tudta, hogy tetszik nekem, de magától soha nem adta volna oda – miután pedig jól leszidott, hogy még egyszer ilyet ne merészeljek megtenni vele ott hagyott. Emlékszem még mindig a fekete magasarkújának kopogására a folyosón, miközben hitetlenkedve tartom a kezemben a hajkefét.
Ugyanúgy, mint most. A különbség csak az, hogy később már nem fog visszajönni a Nagyi, hogy valami kínzó varázsgyakorlásra vigyen. Soha többé… Hogy megváltozik az ember élete akár csak pár hét leforgása alatt... Milyen ironikus.
Az állam megremeg, a vállam megrázkódik, de próbálom visszatartani. Az elmúlt napokban már rengeteget sírtam. Biztos voltam benne, hogy kisírtam a lelkemet is, és nem maradt bennem semmi több. Mégis képes voltam elkezdeni újra és újra. Éreztem, ahogy most is elkámpicsorodik a szám, így felemeltem a kezem és őrülten megdörgöltem az arcomat, hogy valahogy visszatartsam. Nem akartam többet sírni már. Fájt az arcom attól, hogy folyamatosan eltorzul a bőgéstől, a szemeim pedig pirosak és dagadtak. Néha már levegőt venni is nehéz.
Megrázom a fejem, és nagy huppanással levetem magam a székembe, majd határozottan fésülni kezdem a hajamat.
- Így van – motyogom magamnak, ahogy hozzálátok, hogy összekaparjam magam. – Nem leszek szomorú többé. Mérges akarok lenni… Mérges vagyok! – csapom az asztalra a fésűt, mire a hátoldalán lévő egyik kis díszkő lepattan, de nem veszek róla tudomást.
Csak egyetlen szó lüktet haragosan a fejemben, miközben dühösen meredek a tükörbe.
Karthik.
Az a… az a…
Frusztráltan felkiáltok, és leborítok mindent az asztalról. Fújtatva nézek a rendetlenségre, amit csináltam. Mindegy… már úgy is végeztem, gondolom, ahogy visszanézek a tükörbe. Próbáltam kihozni magamból a legtökéletesebbet. Nem hagyhatom, hogy gyengének lásson. Nagyjából sikerült minden fájdalmat eltüntetnem az arcomról a smink segítségével. Egyedül az lehet árulkodó, amit a szememben lát majd.
Felállok és nekiindulok, hogy most az egyszer igazán kiengedjem a haragomat.

Idegesen toporgok az ajtaja előtt már vagy 10 perce. Biztosan megbánja még, hogy elmondta nekem hol szokott megbújni, ha elakar menekülni a világ elől. Ez a gondolat gúnyos mosolyra húzza a szám, de sajnos nem tart elég sokáig a kárörömöm. Mélyeket lélegzek, és próbálom lecsillapítani a heves szívverésemet. A gyomrom még mindig idegesen összerándul, ha csak arra gondolok, hogy megláthatom. Legszívesebben saját magamat hasba öklözném, hogy abba maradjon. Már nincs miért izgatottnak lennem! Ez a… ez… Grrr! Karthik nem érdemli meg, hogy bármilyen gyengéd érzelmeket is tápláljak iránta mindazok után, ami történt!
Felemelem az öklömet és keményen bedörömbölök a motel szoba ajtaján. Minden idegszálam megfeszül, ahogy arra várok, hogy kinyíljon az ajtó. Közben a fejemben cifrább és cifrább sértegetéseket sorolok fel, amiket majd aztán az arcába vethetek. Azonban, amikor eljön a pillanat, ledermedek, épp csak egy pillanatra. Aztán nekirontok.
- TE! – és megcsapom a mellkasát.
Valójában arcon akartam ütni, de nem tudom… igazán bántani. Frusztráltan felnyögök megint a saját gyengeségemen, aztán megint megcsapom. Majd megint, egyre elszántabban.
- Te… te… Gyűlöllek! – kiabálom rá, de érzem, hogy könnyek gyűlnek a szemembe és reszketek. Ezért gyorsan lehajtom a fejem, és félrelököm az útból, ha hagyja magát és beviharzok mellette a szobába. Próbálom összeszedni magam, míg háttal állok neki, hogy aztán a legrosszabb dolgokat vágjam a fejéhez. A szám megremeg, és én magam is majd szétrobbanok a visszatartott energiáktól. A képek zörögni kezdenek a falon, és megindul a víz a csapokból is, de ignorálom ezt mind és szembenézek vele. Akit a legjobban utálok a földön… és mégsem tudom eléggé gyűlölni.
- Miért…? – kérdezem hát egyszerűen, csendesen.
Ha fáj is, amit tett reménykedtem benne, hogy legalább megérthetem az okát.

▪️▫️ hát elkezdődött...   ▪️▫️ 593 szó ▪️▫️ ©️

Vissza az elejére Go down

Karthik & Eden :: the final countdown...
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal