Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Adminok
Jasmine Grey
Diana V. Strzechowsk
Alec Vasquez
Violet Porter
chatbox

friss válaszok
Cicuska aranykalitkája
26th Szeptember 2018, 19:20
írta: Catherine Williams
Burn it ! - Diana &Andy
23rd Május 2018, 17:55
írta: Andrzej Strzechowski
Belvárosi park
28th November 2017, 17:17
írta: Alexander Bones Russel
Cat & és a kandúr
22nd November 2017, 18:59
írta: Catherine Williams
Stivali Italiani
7th November 2017, 15:10
írta: Vendég
Belső udvar
4th November 2017, 20:28
írta: Andrzej Strzechowski
A Kandúr "barlangja"
24th Október 2017, 20:55
írta: Alasar Mal
Uszoda
24th Október 2017, 19:50
írta: Violet Porter
Asztalok
4th Október 2017, 23:43
írta: Adele Vien
Játékostárs keresõ
29th Szeptember 2017, 10:51
írta: James Bryant
Munkahely nyilvántartás
28th Szeptember 2017, 18:57
28th Szeptember 2017, 18:48
James Bryant
27th Szeptember 2017, 21:45
írta: Jasmine Grey
Alexis Rowe
19th Szeptember 2017, 16:16
írta: Jasmine Grey
Hiányzásnapló
31st Augusztus 2017, 21:00
írta: Violet Porter
belépett tagok

Nincs

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég
A legtöbb felhasználó (44 fő) 25th Június 2016, 22:24-kor volt itt.

Előszoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Alec Vasquez
vérpárduc alter

. :

♣️I'll put your poison in my veins
They say the best love is insane, yeah
I'll light your fire till my last day
I'll let your fields burn around me, around me

Posztok :
52
Foglalkozás :
♣ Whiskey*Blue Pub owner
. :

♣️A függőség átka az, hogy sosem ér jó véget, mert a legvégén bármi is volt, ami a mennybe repített, már nem esik jól, és fájni kezd.

Tárgy neve: Előszoba ; Elküldve: 1st Szeptember 2016, 11:06

*soon*
Vissza az elejére Go down
Alec Vasquez
vérpárduc alter

. :

♣️I'll put your poison in my veins
They say the best love is insane, yeah
I'll light your fire till my last day
I'll let your fields burn around me, around me

Posztok :
52
Foglalkozás :
♣ Whiskey*Blue Pub owner
. :

♣️A függőség átka az, hogy sosem ér jó véget, mert a legvégén bármi is volt, ami a mennybe repített, már nem esik jól, és fájni kezd.

Tárgy neve: Re: Előszoba ; Elküldve: 1st Szeptember 2016, 11:10

Jasmine és Alec

' ---'

+16 Jasnek igazán nem kell a szomszédba mennie egy kis aljasságért, az ember ki se nézné belőle, de most csak úgy árad a rosszindulat a vonalon keresztül. Jó érzékkel tapos rá legérzékenyebb pontjaimra, először vezetői képességeimet vette górcső alá, majd az egyik legszemetebb húzása gyanánt az érzéseimmel törli fel a padlót. Szép, szép. Már a legelején is tartottam tőle, hogy ennek csúnya vége lesz, de nem épp így képzeltem. Hűséges voltam hozzá, egyre közelebb engedtem magamhoz, s ő úgy tűnik végig tisztában volt az érzéseimmel, de ez mégse akadályozta meg abban, hogy nevetséges vádjaival illessen, aztán pedig úgy viselkedjen a szemem láttára, mint egy igazi ribanc.
- Nyugodj meg sikerült elég messzire esned a kis kosártól.- hazudom, mert az igazat megvallva  a sok szar ellenére se ábrándultam ki teljesen belőle. Pedig vágytam rá, próbáltam, tényleg!
- Ühüm, hát persze...- dörmögöm cinikusan. nyilván én vagyok a hibás, hogy ő félreértett egy szerencsétlen szituációt, aztán eladta a lelkét bosszúból az ördögnek.
- Ahogy mondod.- helyeslek, tényleg egy részem örül, hogy végre nem csak nekem kell szívnom Jasmine hülyeségei miatt.  Aztán szóba kerül az a szar arcú, akitől alapból az egekben van a vérnyomásom, de most, hogy már hendikeppel indul egyből a felhőket karcolja. Képtelen vagyok tovább folytatni ezt a nevetséges diskurzust anélkül, hogy felrobbanna a fejem, így inkább a telefonomat botom atomjaira szobám falának hajítva. Igen, így végre befogta. Csend van. Mellkasom hevesen emelkedik, süllyed, mintha a maratont futottam volna le. Még a fejem is belefájdult. Temetem homlokomat a tenyerembe, majd elindulok a konyha felé. A hűtőből kiveszek egy dobozos sört, de még mielőtt felpattinthatnám a pöcköt valami őrült nekiesik az ajtómnak.
Komolyan?
Nem kell sokat gondolkoznom azon, hogy vajon ki lehet az.
- Húzzál haza Jas!- kiálltok ki, a kukucskálón keresztül bámulva a nő dühös fejét. Mindjárt felrobban. Szinte már szórakoztat, és nem adja fel, úgyhogy kénytelen leszek beengedni, mielőtt a lakók megint panaszt tennének ellenem.
- Komolyan?!- kérdem hitetlenkedve felvonva egyik szemöldököm, miután nekem vágta  a kicseszett mobilját, ha Dante, vagy valaki más tette volna ezt, akkor most megdörgölgetném sajgó bordáimat, de hát ez Jas, s én már csak úgy megszokásból adom a keményet. Hogy baszná meg!
- Mit akarsz? Ennyire nem bírod, ha nem a Tiéd az utolsó szó? Hát tessék, gyerünk...-tárom szét kezeimet az időközben kitárt ajtóban.- Mondjad csak, legyünk túl rajta. Nem akarom, hogy megzavard a háló vendégeimet.- mosolygok rá gúnyosan, szemeim kihívón villannak.  
MUSIC: --- | NOTE: ....| WORDS: ...
Jasmine Grey
vérpárduc

. :

Posztok :
97
Kor :
68
Lakhely :
Macskafarmketrechülyebirtok
Foglalkozás :
Tanuló
. :

Tárgy neve: Re: Előszoba ; Elküldve: 2nd Szeptember 2016, 17:50

Jasmine és Alec

' ---'

+16

Öhm, Alec meg én... nos... most kifejezetten rossz korszakunkat éljük. És akkor még szépen fogalmaztam, mert hát ugye ahogyan egymással beszélünk a telefonba. Enyhén szólva is belegyalázunk egymás lelkébe... Pedig mi mindig ki szoktunk békülni, mindig. Úgyhogy azt hiszem, hogy ez most sem lesz másképpen. de attól még eléggé szar a dolog... és nem is értem, hogy miért gondoltam, hogyha majd ide jövök akkor...akkor... valami meg fog változni? Minek hívtam fel egyáltalán ha már kezdettől azt terveztem, hogyha kell rátöröm az ajtót, hogy lecsesszem? De tulajdonképpen ez telefonon meg is történt, sőt ami még durvább még le is rázott, még is eléggé dühös vagyok ahhoz, hogy itt dörömböljek az ajtaján. Meg ugye ha már elindultam...
Nem esik jól, hogy felszólít, hogy "húzzak haza", és még inkább felcseszi vele az agyamat, így amikor belépek a lakásba, hozzá vágom a telefonomat, és még el is ismétlem a telefonba elmondott utolsó szavait, csak éppen rá irányítva. Nem érdekel, hogy a mobilom akár tönkre is mehet, és nyilván akkor nem lesz egyhamar normális. Nagyon is tele a nem létező tököm Aleccel, az elmúlt hetekben olyan szinten megkeserítette az életemet, hogy az már szinte mesteri.
- Oh szóval nem akarod, hogy megzavarjam, mint legutóbb? Leszarom a háló vendégeidet!- Csattanok dühösen és beljebb toppanok, nem mondanám, hogy nem egy késdöfés a gyomromba az előző mondata, de ez van. Én bezzeg azóta senkivel sem feküdtem le, és bármilyen meglepő is ennek nem azaz oka, hogy mindenkit aki csak mozgott és farka volt eltávolított a közelemből...
Hátranyúlok és egy dühös mozdulattal bevágom a bejárati ajtót magam mögött.
- És te? Mert látom te sem bírod, hogyha véletlenül én zárok le egy beszélgetést!- Rendben, igaz, hogy ezt mindennek lehetett éppen nevezni csak beszélgetésnek nem.
- Nevetséges vagy Alec! Engem hetekig b*sztattál, mindenhonnan elrángattál és mindenit elijesztettél mellőlem neked meg háló vendéged van... jah nem bocs, hanem VENDÉGEID vannak!- Persze nem azért jöttem, hogy a szexuális szokásainkat ecseteljük... tulajdonképpen, nem is tudom, hogy még is miért vagyok itt. Csak, mert valahol mélyen látni akartam, vagy mert reménykedtem, hogy egyszer csak megoldódik. Talán mert vele még veszekedni is jobb, mint mással csókolózni... Bár örülhetek, mert Dante újra itt ami annyit jelent, hogy Alec most már nem csesztethet fölöslegesen. De ez azt is jelenti, hogy kevesebbet fogom látni, és mégis túlságosan nagy bennem a düh és a büszkeség, hogy engedjek. Elvégre ő csalt meg engem és nem pedig fordítva, hiába mondd akármit, láttam amit láttam. Egy totálisan meztelen nő volt itt nála, szóval nekem ne magyarázza meg, hogy nem feküdtek le egymással.
- Egy utolsó seggfej vagy!- Lépek hozzá közelebb, s mellkason bököm.- Velem bánsz úgy mintha egy r*banc lennék és te vagy az akinek a lakásában meztelen emberek járkálnak! Hogy lehetsz ilyen iszonyatosan képmutató!- Nem fogom vissza a hangerőt, elvégre, minek is? nem érdekelnek a szomszédok, se a hálóvendégek akiknek egyesével, szálanként tépném ki a haját.

MUSIC: --- | NOTE: ....| WORDS: ...
Ajánlott tartalom

Tárgy neve: Re: Előszoba ; Elküldve:

Előszoba
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal