Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Adminok
Jasmine Grey
Diana V. Strzechowsk
Alec Vasquez
Violet Porter
chatbox

friss válaszok
Cicuska aranykalitkája
6th December 2017, 18:07
írta: Catherine Williams
Belvárosi park
28th November 2017, 17:17
írta: Alexander Bones Russel
Cat & és a kandúr
22nd November 2017, 18:59
írta: Catherine Williams
Burn it ! - Diana &Andy
14th November 2017, 17:30
írta: Andrzej Strzechowski
Stivali Italiani
7th November 2017, 15:10
írta: Vendég
Belső udvar
4th November 2017, 20:28
írta: Andrzej Strzechowski
A Kandúr "barlangja"
24th Október 2017, 20:55
írta: Alasar Mal
Uszoda
24th Október 2017, 19:50
írta: Violet Porter
Asztalok
4th Október 2017, 23:43
írta: Adele Vien
Játékostárs keresõ
29th Szeptember 2017, 10:51
írta: James Bryant
Munkahely nyilvántartás
28th Szeptember 2017, 18:57
28th Szeptember 2017, 18:48
James Bryant
27th Szeptember 2017, 21:45
írta: Jasmine Grey
Alexis Rowe
19th Szeptember 2017, 16:16
írta: Jasmine Grey
Hiányzásnapló
31st Augusztus 2017, 21:00
írta: Violet Porter
belépett tagok

Nincs

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég
A legtöbb felhasználó (44 fő) 25th Június 2016, 22:24-kor volt itt.

Jo & Sola

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Jocelyn Carmichael
ember

. :

Posztok :
6
Kor :
27
Lakhely :
New Orleans
Foglalkozás :
Gyógyterapeuta, rehabiitációs tréner
. :
"Ha az emberek keveset tudnak rólad, kisebb a valószínűsége, hogy fájdalmat okoznak.""

Tárgy neve: Jo & Sola ; Elküldve: 5th Július 2016, 12:55

Privát játékok
• Szereplők:
Sola Brossco & Jocelyn Carmichael
• Helyszín:
Magánrendelő
• Leírás:
Új pszichológus jár az új munkával
Vissza az elejére Go down
Jocelyn Carmichael
ember

. :

Posztok :
6
Kor :
27
Lakhely :
New Orleans
Foglalkozás :
Gyógyterapeuta, rehabiitációs tréner
. :
"Ha az emberek keveset tudnak rólad, kisebb a valószínűsége, hogy fájdalmat okoznak.""

Tárgy neve: Re: Jo & Sola ; Elküldve: 5th Július 2016, 13:00

Doki néni

Új munka, több pénz és újra pszichológus. Mindegy, hogy mit mondok magamnak, mindegy, hogy mit hiszek még mindig nem vagytok túl az életemben bekövetkezett sorozatos traumákon. Már volt nagyon sok olyan pont az életemben amikor azt mondtam, hogy nincs szükségem pszichológusra, de a végén kiderült, hogy még is volt. Persze mind ez gyerek fejjel történt, és most már eléggé felnőtt vagyok,hogy belássam ha segítségre van szükségem. Régen, kölyökként, az intézetben egyszerűen csak volt, és kötelezően jártam hozzá, annyira természetesnek tűnt a jelenléte, mint az ebéd vagy a nevelőnőké. Aztán kikerültem onnan, elkezdtem tanulni nem volt normális munkám mostanáig, és nem tudtam volna megengedni magamnak, hogy újra eljárjak valakihez. De most, szükségem is lesz rá, ugyanis újdonsült főnököm lehet, hogy egy nagy halom pénzt fizet nekem, de meg is őrjít mellette.
Szóval az első fizetésemből, amit mondanom sem kell, hogy előre megkaptam. És persze ez a gesztus, hogy nem a ledolgozott munka órák után fizetett ki, hanem előre egy hónappal gondolat lavinát indított el bennem. Hogy vajon miért tesz ilyet valaki? Vagy azért mert nagyon látszik rajtam, hogy csóró vagyok, ez sem kizárt, vagy pedig azért mert akar valamit tőlem. Persze ez hülyeség és még is mindig azaz érzésem, hogy így van. De miért akarna? Hiszen gazdag, híres és sikeres és nálam sokkal szebb és csinosabb nők lehetnek az övéi. Még talán csettintenie sem kell.
Szóval rágódom, tudom hülyeség ilyesmin rágódni, csak végeznem kellene a munkámat, de még is ezen kattogok állandóan. Úgyhogy felhívtam egy orvost, megkértem az előző doktoromat, hogy küldje el neki az aktámat, amiben benne van a múltam, hogy ne kezdjük teljesen nulláról. Nem baj az ha egy pszichológus akihez mész, tudja, hogy mit gondoltak rólad előtte, és tudja, hogy egyáltalán mi történt veled a múltban. Persze nyilván el fogod neki mondani ha kérdezi, de azért megtettem amit megtehettem na. Nincs mit tovább magyarázni.
Persze autóra nincs pénzem, úgyhogy tömegközlekedéssel érkezem. Mosolyogva elköszönök a buszsofőrtől. És  már bent is vagyok az épületben, kedves recepciós lány aki fogad pár perc várakozásra int.
Én viszont ideges vagyok, olyan nehéz ez. Hiába van rutinom abban, hogy pszichológusokkal beszéljek még is csak eltelt pár év. Valamint olyan sokkal nem volt kapcsolatom csak az intézetben, és akkoriban még dacoló kamaszként nem kis időre volt mindegyiknek szüksége, hogy megnyíljak. Talán nem csak az volt az oka, talán a személyiségem. Majd most kiderül.
Ahogyan nyílik a rendelő ajtaja és egy magas szőke nő kilép én is felállok a kanapéról, mosolyogva talán kissé félszegen nyújtom a kezem, hogy bemutatkozzak.
- Jocelyn Carmichael!-Mert hát minden jó történet egy bemutatkozással kezdődik.
Vissza az elejére Go down

Jo & Sola
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal