Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Adminok
Jasmine Grey
Diana V. Strzechowsk
Alec Vasquez
Violet Porter
chatbox

friss válaszok
Cicuska aranykalitkája
26th Szeptember 2018, 19:20
írta: Catherine Williams
Burn it ! - Diana &Andy
23rd Május 2018, 17:55
írta: Andrzej Strzechowski
Belvárosi park
28th November 2017, 17:17
írta: Alexander Bones Russel
Cat & és a kandúr
22nd November 2017, 18:59
írta: Catherine Williams
Stivali Italiani
7th November 2017, 15:10
írta: Vendég
Belső udvar
4th November 2017, 20:28
írta: Andrzej Strzechowski
A Kandúr "barlangja"
24th Október 2017, 20:55
írta: Alasar Mal
Uszoda
24th Október 2017, 19:50
írta: Violet Porter
Asztalok
4th Október 2017, 23:43
írta: Adele Vien
Játékostárs keresõ
29th Szeptember 2017, 10:51
írta: James Bryant
Munkahely nyilvántartás
28th Szeptember 2017, 18:57
28th Szeptember 2017, 18:48
James Bryant
27th Szeptember 2017, 21:45
írta: Jasmine Grey
Alexis Rowe
19th Szeptember 2017, 16:16
írta: Jasmine Grey
Hiányzásnapló
31st Augusztus 2017, 21:00
írta: Violet Porter
belépett tagok

Nincs

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég
A legtöbb felhasználó (44 fő) 25th Június 2016, 22:24-kor volt itt.

Jackson Winney

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Jackson Winney
vadász

. :
Ami halott, nem halhat meg újra.
A szabadság az egy olyan kényes ribanc akinek hullák hátán kell megágyazni.

Posztok :
243
Kor :
28
Lakhely :
New Orleans
Foglalkozás :
Munkanélküli
. :

Tárgy neve: Jackson Winney ; Elküldve: 29th Június 2016, 19:58

Jackson Winney

Jack, Jackson,

Anglia, London

1990, Szeptember, 7

25

Ember

Munkanélküli

Josh Hartnett

EGÉSZSÉGÜGYI ÁLLAPOT: Teljesen egézséges, mint testileg és lelkileg.

MÁS FAJOKKAL VALÓ KAPCS.: Nincsen kapcsolata sem pedig tudomása semmilyen más fajról az embereken kívül.

HOBBI: Természetben való kalandozás és lakatlan területeken.

VÁGYAK, ÁLMOK: Nincsenek világ uralomra való céljai, legyen amit megegyen legfőképpen pedig amit megigyon.

FÉLELMEK: A haláltól.

ERŐSSÉGEK: Tökéletesen elboldogul a természetben, gyors észjárás, nagy empátiával rendelkezik.
GYENGESÉGEK: Nem képes könnyen megbízni másokban és ebből érthetően pedig barátkozni sem képes.

SZÜLŐK: Édesapját Jack Winney hívták, édesanyját pedig Lily Winney, Mindketten meghaltak egy autóbalesetben, korán meghaltak de jó kapcsolatot ápoltak a rövidke idő alatt. Nevelő szülei, akikkel már nem tartja a kapcsolatot.

TESTVÉREK: Josh Winney, él de jackson szemében már halott, rossz kapcsolatot ápolnak.

EGYÉB HOZZÁTARTOZÓK: Nincsen

HÁZIÁLLAT: Nincsen

ELŐTÖRTÉNET/SZJ PÉLDA: A nevem Jackson Winney, Londonban születtem 1990-ben. Szüleim nem voltak sem gazdagok sem pedig szegények közép osztálybeli családba tartoztam. Külvárosban éltünk egy kis kertes lakásban, születésem után rá két évre megszületett a testvérem is Josh. Kiskorunkban mindig nagyon sokat játszódtunk egymással nem csupán testvérek voltunk hanem a legjobb barátok is egyben. Viszont olyan kis idilli életnek hangzik mind ez amit már elmeséltem, most jön az a rész ami megváltoztatott mindent és egyben pokollá tette az életemet. Úgy emlékszem arra a napra mintha csak akár a tegnap történt volna velem meg, szüleim elvittek engem és Josht a vidám parkba. Minden jól alakult azt hiszem gyerek korom egyik legszebb napja lett volna, ha a nap végén nem haltak volna meg a szüleim. Az úton haza fele tartva egy kamionnal ütköztünk frontálisan , szüleim szörnyet haltak ahogy a kocsi eleje teljesen betűrődött a kamion alá. Ketten éltük túl a balesetet én és a testvérem na meg a részeg kamion vezető aki még annyira részeg volt a baleset után kiszállt a kamionból, hogy kereket oldjon csak hát túlságosan ittas volt a futáshoz és két lépés után össze is eset.  Az orvosok csodásnak gondolták  hogy mindketten túl éltük a becsapódást, én viszont nem tartottam annak, minden egyes rémül pillanatra emlékszem. Szüleimre tekintettem minden csupa vér volt, még kisgyerek voltam, pontosabban tíz éves de a vér fémes illata még máig élénken él a fejemben amikor csak erre az eseményre gondolok. Josh mellettem ült üvöltött akár csak egy kis sakál kölyök még nem tudta fel fogni mi történt akkor. Előre nyúltam megfogva édesanyám kezét és kiabálva neki " anyaa, anya ébredj fel" válasz viszont soha nem érkezett. Ez volt az a pillanat ami teljesen befolyásolta az életemet. A baleset után árvákká lettünk Joshal, nem voltunk olyan szerencsések hogy egy nevelő szülőkhöz kerüljünk, pontosabban csak én Josht nem fogadta örökbe senki, ö ott nőt fel. Teljesen elválasztottak minket egymástól. A nevelő szülőkhöz akikhez kerültem mindig is tiszteltem őket jók és türelmesek voltak hozzám de sosem tudtam azt a szeretett megadni nekik ami kijárt volna. Az iskolákban mindig is első tanuló voltam én a kis stréber. Egyetlen egy barátom volt életemben Mark, ketten együtt voltunk jobban meg rosszban de az iskola után lassan elfásult a barátság. Mikor végeztem a gimivel akkor eldöntöttem hogy felkeresem a testvérem, nem leltem sehol sem nyomát. Mikor az árva házaknál voltam csak annyira bukkantam hogy, tizenhat évesen megszökött onnan és nem tudnak semmit sem. Ez jó ideig így is volt nem volt annyi pénzem hogy magán nyomozót fogadjak fel erre a célra hiszen még gyerek voltak, és a nevelő szüleim ebben a témában egyáltalán nem támogattak sőt még ellenezték is. Ezért sosem tudtam haragudni rájuk, hiszen ők azt szerették volna ha rájuk gondolok amikor csak meghallom a családot nem pedig a vér szerinti szüleimre. Husz éves koromban egyszer csak hirtelen betoppant az ajtón Josh, nem tudtam hinni akkor a szememnek hogy itt van és megkeresett engem ha már én nem kaptam őt. Kiderült hogy azért nem találtam mert ő már nem használja a Winney nevet. Abban a reményben voltam, hogy most már minden jó lesz és minden vissza megy a régi kerék vágásba. Milyen is az élet? Persze hogy nem úgy lett, pénzért jött hozzám hogy bajban van és ki kellene segítenem őt. Nem volt sok pénzem, akkor egy kis műhelyben dolgoztam szoba bútorzatot gyártottunk. Gyűjtöttem a pénzem az egyetemre mert sajnos nem tudták meg engedni a nevelő szüleim hogy egyetemet is fizessék. De amikor Josh pénzt kért tőlem gondolkodás nélkül oda adtam. Állítása szerint rossz  körbe keveredett és ha nem adok neki akkor megölik. Nem voltam otthon az ilyen dolgokban szóval segítettem neki. Pár nap múlva ismét engem keresett meg hogy egy csomagot kellene oda adnom az Erzsébet téren egy alaknak. Nem gondoltam hogy bármi gond is lehet belőle, nem szívesen mentem bele annak ellenére még is megtettem neki. Bűntudatom volt, hogy én kényelmes körülmények között nőttem fel ő az utca gyermeke ként. Bár sohasem tettem volna meg neki ezt. Amikor megjelentem a kijelölt helyen hirtelen a rendőrség is megjelent és leigazolták. Kíváncsiak voltak, hogy mi van nálam meg mit keresek ott. Az őszintét megmondva még akkor sem gyanakodtam semmire csak nem értettem mi dolguk velem, hiszen annyi ember volt még a téren miért éppen engem szúrtak ki. Rögtön ki is vették a barna dobozkát a kezemből egy kutya is volt ott ami igen csak izgatott állapotban volt. Mikor kinyitotta a rendőr a dobozt egy fehér por alapú dolog volt benne, ekkor már tudtam hogy mi történt velem. Bevittek a rendőrségre, nagy mennyiségű drog birtoklásért. A tárgyalás végén  öt év börtön büntetést kaptam, mert nem működtem együtt a rendőrséggel. Arra voltak kíváncsiak honnan van nekem a drog és kitől szereztem, nem köphettem be hogy a testvérem adta nekem ide túl sokat szenvedett hogy börtönbe juttassam. Ha elmondom mi történt talán két év börtönnel megúsztam volna ami egy év felfüggesztett lett volna. Szörnyűséges öt évet húztam le a börtönben. Szerintem mindenki tudja milyenek a börtönök és ezért nem is részletezném a dolgot nem vagyok büszke rá. Szabadulásom napján haza mentem de ott már nem vártak tárt karokkal így hát Joshoz mentem, hiszen már csak ő maradt nekem. Mikor oda értem hozza két hónapig nem volt gond, viszont egy napon különös dolgot hallottam a szomszéd szobából. A testvérem és egy barátja éppen arról az ügyröl beszélgettek ami velem történt, Josh fennkölt hangon azt mondta " kár neked is nincsen egy hülye bátyád aki magára vállalja az egészet". Ez volt az a pillanat amikor életemben először azt az érzést éreztem, hogy megtudnám ölni. Nem tettem semmit. Nem vagyok én az a fajta, szó nélkül elmentem. Annyi pénzem volt hogy egy repülő jegyet vegyek. Bementem a repülő térre és az első induló géppel elmentem. Így jutottam ide New Orleansba nincstelenül egy kevéske pénzel.

Vissza az elejére Go down
Fõadmin
admin

. :

Posztok :
436
Foglalkozás :
- looking upon New Orleans -
. :

Tárgy neve: Re: Jackson Winney ; Elküldve: 29th Június 2016, 22:06

Elfogadva!
Először is sajnálom ami a szüleiddel történt, szörnyű tragédia. A testvérednek sem lehetett könnyű, de ez nem mentség arra, amit ellened elkövetett. Remélem itt New Orleansben, ha nem is sikerül teljesen magad mögött hagynod a rossz emlékeket, de talán sikerült megtalálnod a boldogság, ami valljuk be már igencsak kijárna neked. Vedd kezedbe a sorsodat, és hódítsd meg a várost! ^^
Csatlakozz a Facebook  csoportunkhoz is!

Ne felejts el foglalózni sem!
~ AVATARFOGLALÓ :: MUNKAHELYEK LISTÁJA ~
Vissza az elejére Go down

Jackson Winney
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal