Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Adminok
Jasmine Grey
Diana V. Strzechowsk
Alec Vasquez
Violet Porter
chatbox

friss válaszok
Cicuska aranykalitkája
26th Szeptember 2018, 19:20
írta: Catherine Williams
Burn it ! - Diana &Andy
23rd Május 2018, 17:55
írta: Andrzej Strzechowski
Belvárosi park
28th November 2017, 17:17
írta: Alexander Bones Russel
Cat & és a kandúr
22nd November 2017, 18:59
írta: Catherine Williams
Stivali Italiani
7th November 2017, 15:10
írta: Vendég
Belső udvar
4th November 2017, 20:28
írta: Andrzej Strzechowski
A Kandúr "barlangja"
24th Október 2017, 20:55
írta: Alasar Mal
Uszoda
24th Október 2017, 19:50
írta: Violet Porter
Asztalok
4th Október 2017, 23:43
írta: Adele Vien
Játékostárs keresõ
29th Szeptember 2017, 10:51
írta: James Bryant
Munkahely nyilvántartás
28th Szeptember 2017, 18:57
28th Szeptember 2017, 18:48
James Bryant
27th Szeptember 2017, 21:45
írta: Jasmine Grey
Alexis Rowe
19th Szeptember 2017, 16:16
írta: Jasmine Grey
Hiányzásnapló
31st Augusztus 2017, 21:00
írta: Violet Porter
belépett tagok

Nincs

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég
A legtöbb felhasználó (44 fő) 25th Június 2016, 22:24-kor volt itt.

Rachel Anne Morgan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Rachel Anne Morgan
ember

. :

Posztok :
3
Kor :
27
Lakhely :
New Orleans... mostanában
Foglalkozás :
Hmm...Örökösnő?
. :

Tárgy neve: Rachel Anne Morgan ; Elküldve: 25th Június 2016, 20:48

Rachel Anne Morgan

A Rachelön meg az Anne néven mit akarsz még becézni??

USA, Las Vegas

1991. 06. 12.

23

Ember

Örökösnő vagyok, szerinted?

Alexandra Park

EGÉSZSÉGÜGYI ÁLLAPOT: A drogfüggőségen és az elmebajon kívül kutya bajom.

MÁS FAJOKKAL VALÓ KAPCS.: A baromarcúakra gondolsz? Nem kedvelek senkit az uncsitesómon, és az egyik csajon kívül akit barátnőmnek nevezek. Vili?

HOBBI: Imádom beszívni, és anyámat az őrületbe kergetni remek kis hobbi.

VÁGYAK, ÁLMOK: Aham, neked biztos vannak...

FÉLELMEK: A félelem az egyik leghaszontalanabb érzelmek egyik, nem is igen gyakorlom...

ERŐSSÉGEK: Olyan bomba alakom van, amit egy modell is megirigyelne, remekül tudom az embereket manipulálni vagy kiakasztani magam körül.

GYENGESÉGEK: Ugyan kérlek. Csak az a gyengeség amit annak ismerünk el.

SZÜLŐK:  Richard Morgan, 51 - Imádom az apámat, talán ő az egyetlen ezen a sáros földgolyón. És bármennyi gondot is okozok neki, ő is imád engem. Az ő kicsi kis elkényeztetett lányaként, én vagyok a mindene. És ezt imádom, szeretek a középpontban sütkérezni.
Anne Morgan, 48 - Nem igazán jó. Egy naiv kis r*banc. Nem vagyunk jóban. Állandóan picsog és siránkozik, bezzeg amikor kellett volna, hogy mellettem legyen csak elment valami távoli, poros kis helyre, valami szépség kezelésre... mert ugye ez mindenre gyógyír...

TESTVÉREK: Nincsenek, hála az égnek.

EGYÉB HOZZÁTARTOZÓK: Van egy unokatesóm Patrick, ő marha jó fej. Együtt nőttünk fel, szinte mintha testvérek lennénk. Nagyon tud aggódni értem és sokkal több a felelősség tudata, mint nekem, ő az aki mindig összekapar a bulik után, de az is aki együtt szív velem ha kell.
Phoebe - Nos, nem hozzátartozó csak barátnő. Szintén gazdag, szintén örökösnő, de velem ellentétben egy kis szentfazék. Nem régen költöztünk"melléjük". Nos kedvelem... valamiért, nem tudom. Talán mert bár egy kis angyalka, de azért van vér a pucájában.

HÁZIÁLLAT: Van egy Beom. Marha okos és rengeteg káromkodást ismer, s valahogy mindig jól használja őket. Rejtély.

ELŐTÖRTÉNET/SZJ PÉLDA: "A függőség rabság, lefogja az ember karját, láncra veri a lábát, beköti a szemét."

Hogy miért nem beszélek soha az anyámról? Mert jelentéktelen egy asszony volt világ életében, apám árnyékában az ő pénzén élősködve. Csendes és jóságos és borzasztóan naiv. Fogalmam sincsen, hogy apám mit szerethet benne, de még sosem csalta meg és mindig kiáll mellette ha én nem úgy viselkedek vele, ahogyan egy anyával illik. De hát én apám lánya vagyok, mit várt? Bár most, hogy így belegondolok apu sosem emelte fel a hangját egyszer sem anyámmal szemben...
Nah mindegy, ami viszont lényeg, egy lány aki Las Vegasban nevelkedik, egy kaszinó tulajdonos lányaként nem lehet puhány. Bizony, ha megakarok felelni apám elvárásainak, akkor keménynek kell lennem. Apám szava szent és sérthetetlen a cégnél, így velem is mindenki óvatos. Az új befektetők felkeresése, kampányokban való részvétel és a többi és a többi... ezekben mind részt veszek. Amióta az eszemet tudom a kaszinóban vagyok. Régen apám lábánál az íróasztala alatt vagy éppen mellett játszottam a motorjaimmal, autóimmal és néha a babákkal. Aztán tizenévesen suli után idejöttem, hogy figyeljem a férfit munka közben akit istenítek. Nem sokkal később amint letettem az érettségit, itt gyakornokoskodtam ha nem éppen az egyetem padját koptattam, vagy éppen buliztam.
Na és ez volt mind az a gyönyörű szép álom kép, amit apám mindenkinek bead. Valójában nem vagyok más csupán egy báb kezében, egy dögös luvnya aki ráadásul a lánya, és aki tökéletes arra, hogy elcsavarja egy-egy befektető fejét, vagy éppen combot villantson, dekoltázst rakjon ki mielőtt aláírnának egy fontos szerződést, na igen. Az egyetemet végig kokainoztam, füveztem és ami még eszedbe juthat, ha nincs apám pénze, tulajdonképpen el sem végzem.
A kokain... nem is tudom pontosan mikor került az életembe. Én voltam az a lány a gimiben és az egyetemen akiért mindenki oda van, de aki senkivel sem törődik és ő vele sem törődik tulajdonképpen senki sem. Folyton balhékba keveredtem, hiszen semmiért sem kaptam ki, maximum otthon, de egyébként apám pénzzel minden elsimított.
Valamelyik fiú egy átmulatott este javasolta, hogy próbáljam ki. És akkor és ott beleszerettem. Ahogyan a véráramba belekerül a szer, az ember egy teljesen másik világba csöppen, rémisztőbe vagy éppen gyönyörűbe, a szer nem mindig hat ugyan úgy. De valahogy még is mindig csodálatos érzés...
Apám nem tudja, azért annyira tartom magamat, hogy legalább a munkahelyemen ne kokózzak. Vagyis azt tudja, hogy a bulikon leiszom magam, hogy otthon is szívok valamit, amit és szedek valamit, de azt hiszem nem tudja, mit vagy csak nem érdekli. Neki a lényeg, hogyha kellek és csettint akkor használható legyek. Anyám, no azt hiszem sejt valamit, mindig is nagyon figyelt rám. Biztosan nagy kudarc lehetek az életében, hiszen amióta megszülettem próbál magához édesgetni, de valahogy sehogy sem jön össze neki. Ha végre egyszer a sarkára állna talán még tisztelni is tudnám.
Az életem könnyű volt, viszonylag, semmi extra. Hiszen minden megkaptam amire csak vágytam, egy gyenge jellemű anyával és egy alig látott apával.
Jó, azaz igazság, hogy csak azért mentem a kaszinóba gyakorlatozni, mert eddig is vele lehettem, azért mentem egyetemre, hogy törődjön velem és büszke legyen rám, és ezért is vállaltam nála munkát.
Olyan nehéz felkelteni az érdeklődését, valójában ezért keveredtem balhékba is, hogy megkapjam tőle a figyelmet még akkor is ha csak egy büntetés erejéig. Mindig felnéztem rá, ő volt és ő az elérhetetlen ember, akinek soha és semmi sem elég jó, akinek lehetetlen megfelelni, aki szárazon éli a kicsi világát és senkit sem szeret a világon, kivéve azt az édes és kis tündi-bündi feleségét...
Valójában soha sem akart senki engem igazán, anyáméknak is csak besikerültem. A férfiak meg, nem mintha nagyon küzdenék érte, de csak egy éjszakára kellek. Az egyetemen alkoholtól mámorosan egyszer megkérdeztem, hogy miért van ez így, az unokatesómtól. Erre ezt a választ kaptam:
"Mert dugni való vagy kiscicám. Nem pedig feleségnek való. Te ahhoz túl rossz vagy és túlságosan is irányításmániás. Én szeretem ha egy nő felnéz rám, te képtelen vagy bárkire is felnézni, és ha olyan férfi akad az utadba aki ezt elfogadja, akkor meg te nem vagy boldog"
Azóta is ő az egyik legjobb barátom, igen, nekem is van ilyen, még nekem is...

az utóbbi időben úgy tűnik, hogy apám ráunt arra, hogy a kicsi kis lánya állandóan Las Vegas éjszakai életében tengeti minden napjait. Ja és ott természetesen reggel is úgy lehet inni, mint a gödény, nem leszel feltűnő... és egyik nap bejelentette, hogy új piacot szemelt ki magának. Méghozzá New Orleanst. Kaszinóhálózatát kiterjeszteni ide, és mivel tetszik neki ez a város, és sok dolga lesz itt. Csomagolunk és költözünk. Anyám repesett az örömtől, vagy pedig jó szokásához híven, remekül adta az odaadó asszonyka szerepét. Az viszont, hogy én mit gondolok arról, hogy el lepukkant iparvárosba költözzek messze az otthonomtól ahol felnőttem, már senkit sem érdekelt.

Vissza az elejére Go down
Fõadmin
admin

. :

Posztok :
436
Foglalkozás :
- looking upon New Orleans -
. :

Tárgy neve: Re: Rachel Anne Morgan ; Elküldve: 25th Június 2016, 21:41

Elfogadva!
Ne felejts el foglalózni sem!