Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Adminok
Jasmine Grey
Diana V. Strzechowsk
Alec Vasquez
Violet Porter
chatbox

friss válaszok
Cicuska aranykalitkája
17th Január 2018, 14:56
írta: Catherine Williams
Burn it ! - Diana &Andy
17th Január 2018, 14:20
írta: Andrzej Strzechowski
Belvárosi park
28th November 2017, 17:17
írta: Alexander Bones Russel
Cat & és a kandúr
22nd November 2017, 18:59
írta: Catherine Williams
Stivali Italiani
7th November 2017, 15:10
írta: Vendég
Belső udvar
4th November 2017, 20:28
írta: Andrzej Strzechowski
A Kandúr "barlangja"
24th Október 2017, 20:55
írta: Alasar Mal
Uszoda
24th Október 2017, 19:50
írta: Violet Porter
Asztalok
4th Október 2017, 23:43
írta: Adele Vien
Játékostárs keresõ
29th Szeptember 2017, 10:51
írta: James Bryant
Munkahely nyilvántartás
28th Szeptember 2017, 18:57
28th Szeptember 2017, 18:48
James Bryant
27th Szeptember 2017, 21:45
írta: Jasmine Grey
Alexis Rowe
19th Szeptember 2017, 16:16
írta: Jasmine Grey
Hiányzásnapló
31st Augusztus 2017, 21:00
írta: Violet Porter
belépett tagok

Nincs

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (44 fő) 25th Június 2016, 22:24-kor volt itt.

Dante Grey részlege

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Dante Grey
vérpárduc alfa

. :

▲ ▽ ▼ △

Posztok :
148
Kor :
71
Lakhely :
▧ közöd?
Foglalkozás :
▧ alfa; tetkós; szerelő.
. :

Az irányítás jó dolog, de nem azonos a szabadsággal.

Amit ma teszünk, döntés arról, hogy milyen lesz a holnapunk.

▲ ▽ ▼ △

Néha hibázunk. Ekkor két választásod van: együtt élsz vele, vagy rendbe hozod.

Az a gond az elcseszésekkel, hogy sose lehet tudni, mekkorák lesznek végül.

▲ ▽ ▼ △

Nem mi magunk határozzuk meg, hogy mit akarjunk. Gondolatainkat és szándékainkat olyan háttérben megbúvó okok hívják életre, amiknek nem is vagyunk tudatában, és amik felett nincs is tudatos hatalmunk.

Tárgy neve: Dante Grey részlege ; Elküldve: 18th Június 2016, 22:55

Dante Grey részlege
Dante szobájában ahogy belépünk az ajtón rögtön szemben az ágyat látjuk meg. Egészen kicsi szobának tűnik, mert tulajdonképpen ebben az előhelységben csak az ágy van, illetve egy tévé jobb oldalt. Baloldal a sarokban van egy ajtó, ami a fürdőbe vezet.
Ha pedig a szobának az ajtaja fölé nézük láthatóvá válik a felső rész, ahol Dante íróasztala és egy kanapés rész van. Nem vezet ide semmilyen lépcső, így csak azok tudják használni, akiknek meg van ehhez a képességük.

Vissza az elejére Go down
Dante Grey
vérpárduc alfa

. :

▲ ▽ ▼ △

Posztok :
148
Kor :
71
Lakhely :
▧ közöd?
Foglalkozás :
▧ alfa; tetkós; szerelő.
. :

Az irányítás jó dolog, de nem azonos a szabadsággal.

Amit ma teszünk, döntés arról, hogy milyen lesz a holnapunk.

▲ ▽ ▼ △

Néha hibázunk. Ekkor két választásod van: együtt élsz vele, vagy rendbe hozod.

Az a gond az elcseszésekkel, hogy sose lehet tudni, mekkorák lesznek végül.

▲ ▽ ▼ △

Nem mi magunk határozzuk meg, hogy mit akarjunk. Gondolatainkat és szándékainkat olyan háttérben megbúvó okok hívják életre, amiknek nem is vagyunk tudatában, és amik felett nincs is tudatos hatalmunk.

Tárgy neve: Re: Dante Grey részlege ; Elküldve: 11th Március 2017, 15:59

Jasmine & Dante
Testvérek vagyunk. Egymáson kívül nem segít rajtunk senki.

Idegesen hajigáltam ki a pólókat és nadrágokat a szekrényemből az ágyra, a bőröndöm mellé, ami szintén csak úgy oda volt hajítva az ágy mellé. Aztán rájöttem, hogy fogalmam sincs milyen idő van Olaszországban mostanság… Nem mintha nem emlékeznék rá nagyon jól, de azalatt az ötven év alatt megváltozhattak a dolgok. Frusztráltan beletúrok a hajamba, majd fogom magam és felmászok az emeletre, hogy megnézzem a neten… Ha pedig már ott vagyok nem ártana repülőjegyet is vennem. Vagy vettem már? Dio… nem emlékszel, hogy mi történt az elmúlt 12 órában. Teljesen meg vagyok zavarodva és úgy érzem, ha nem figyelek oda akkor milliónyi kis darabra hullok szét.
Végül nem csinálok semmi értelmeset csak ott ülök a gépem előtt és a levelet bámulom, ami ki van terítve elém. Még mindig nem tudom elhinni, hogy igazi… Nem lehet az! Megszagoltam, átvizsgáltam nagyító alatt is, leellenőriztem a pecséteket, és a bélyegeket a borítékon. Még a tintát is lekövettem… Minden stimmelt, és úgy tűnt teljesen eredeti. Az agyam valahogyan akkor sem tudta feldolgozni, hogy ami ott van feketén-fehéren előttem az igaz lehet.
Ismét csak frusztráltan felpattantam, majd fel-alá kezdtem járkálni. Egyszerűen nem tudtam meglenni egy helyben. Legszívesebben rögtön odateleportáltam volna valahogy, hogy leellenőrizzem a híreket, azonban nem volt ilyen képességem. Haladnom kéne, de közben mégsem tudom eldönteni, hogy amit tenni készülök az helyes-e.
Megint beletúrok a hajamba – biztos vagyok benne, hogy már teljesen összekuszálódott, de nem érdekel – aztán leugrok a földszintre és előveszek egy üveg whiskey-t. Szükségem van egyre, hogy lenyugtassam az idegeimet. Fogom és lerántom a tetején, majd a számhoz nyomom és legalább a felét lekortyolom rögtön első húzásra. Élvezem az ízt, ami megtölti a számat, és azt ahogy maga az ital végigégeti a torkomat, aztán melegen megülepszik a gyomromban. Lehunyom a szemem, és veszek pár mély lélegzetet. Várom, hogy megjöjjön a hatása, mielőtt újra nekiállok eltervezni mit is fogok tenni.

▲ remélem, tetszik és használható... ): ▲ 295 szó ▲
Vissza az elejére Go down

Dante Grey részlege
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ayanokoji Takashi / Dante
» Allen Dante
» Dante-Zevadar bányája
» Dante's night club