Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Adminok
Jasmine Grey
Diana V. Strzechowsk
Alec Vasquez
Violet Porter
chatbox

friss válaszok
Burn it ! - Diana &Andy
14th November 2017, 17:30
írta: Andrzej Strzechowski
Stivali Italiani
7th November 2017, 15:10
írta: Vendég
Belső udvar
4th November 2017, 20:28
írta: Andrzej Strzechowski
Cat & és a kandúr
24th Október 2017, 23:58
írta: Damien Tecuaneztli
A Kandúr "barlangja"
24th Október 2017, 20:55
írta: Alasar Mal
Uszoda
24th Október 2017, 19:50
írta: Violet Porter
Cicuska aranykalitkája
8th Október 2017, 23:03
írta: Catherine Williams
Belvárosi park
5th Október 2017, 23:17
írta: Alexis Rowe
Asztalok
4th Október 2017, 23:43
írta: Adele Vien
Játékostárs keresõ
29th Szeptember 2017, 10:51
írta: James Bryant
Munkahely nyilvántartás
28th Szeptember 2017, 18:57
28th Szeptember 2017, 18:48
James Bryant
27th Szeptember 2017, 21:45
írta: Jasmine Grey
Alexis Rowe
19th Szeptember 2017, 16:16
írta: Jasmine Grey
Hiányzásnapló
31st Augusztus 2017, 21:00
írta: Violet Porter
belépett tagok

Nincs

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég
A legtöbb felhasználó (44 fő) 25th Június 2016, 22:24-kor volt itt.

Andrzej Strzechowski

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Andrzej Strzechowski
vérfarkas alfa

. :

Posztok :
77
Kor :
197
Lakhely :
New Orleans, egy elmegyógyintézetben
Foglalkozás :
Adok-veszek
. :

Tárgy neve: Andrzej Strzechowski ; Elküldve: 9th Június 2016, 13:18

Andrzej Strzechowski

Andy(Nem mindenkinek), főnök

Lengyelország| Varsó

1820 | április | 12

Nem tudsz számolni?

Vérfarkas

Üzletember

Ian Bohen

ÁTVÁLTOZÁS:Veleszületett

EGÉSZSÉGÜGYI ÁLLAPOT:Néhány hegtől eltekintve kutya bajom most már, habár volt egy időszak a kedves asszonykámnak köszönhetően amikor nem így állt a helyzet.

MÁS FAJOKKAL VALÓ KAPCS.:Mindenkire sz*rok magasról míg a céjaimat nem keresztezik, habár a szúnyogokért nem rajongok..

HOBBI:Hogyne, kinek nincs? Imádok vadászni...

VÁGYAK, ÁLMOK:Jelen pillanatban egy vágyam van, megmutatni az asszonykámnak, hogy nem okos dolog bérgyilkosokat fogadni, hogy kinyírjanak. És aztán? Aztán majd meglátjuk.

FÉLELMEK:Ugyan kérek! Majd pont veled fogom megosztani?

ERŐSSÉGEK:Manipuláció, kínzás, szex, adás-vétel. Kellene még valami?

GYENGESÉGEK:Egy gyengeségem van, vagy talán csak volt a nejem...

SZÜLŐK:Nagyon rég, és már a nevükre sem emlékszem teljesen.

TESTVÉREK:Nincs

EGYÉB HOZZÁTARTOZÓK:A nejem | 136 | Még igen... | Jelenleg nem túl jó a viszonyunk.

HÁZIÁLLAT: Van egy pár farkasom

ELŐTÖRTÉNET (vagy hozzászólás minta):1990. Október 22.
A késemről szinte fröccsenve érkezett a vér a földre, ugyanis túl nagy lendülettel húztam el rajta a rongyot. A célom az volt, hogy megtisztítsam, hogy a nagy mennyiség ne folyjon feleslegesen a kezemre.
Ugyan az én oldalamból is ömlik a vér nem érek rá most ezzel foglalkozni a vadász aki fejjel lefelé lóg, felkötve egy fára most fontosabbnak bizonyult.
Nem is vadász volt ez hanem csak egy bérgyilkos. Cö-cö-cö... Alicia. Ha már belekezdesz valamibe, csináld rendesen... Hát mire tanítottalak?
A lábam megremegett jelezve, hogy itt az ideje kicsit lepihenni.
- Nos Mr. Gorkij, önnek ez nem a szerencsenapja. Persze gondolom erre már rájött.- Mosolyodom el és pillantásomat végigfuttatom gyönyörködve szétkaszabolt testén. Évekkel ezelőtt orvosnak készültem, s rengeteg hasznom is lett belőle. Na nem, engem nem azért vonzott fiatal fejjel az orvosi pálya, hogy embereket gyógyíthassak. Hanem a vér és a boncolás, a kaszabolás élménye miatt. Megtanultam hol lehet úgy megvágni egy ember, hogy ne vérezzen el, csak szépen, lassan és közben iszonyatosan szenvedjen.
Elmosolyodok és gyengéden végigsimítok a férfi borostás állán. Zokogva visított fel.
- Csssss! Ez nem illik egy férfihoz Mr. Gorkij! Szedje össze magát!- Szóltam rá, de hangom szórakozottan csengett, s arcomon szinte már mosoly játszott. A lábaim ismét megremegtek, vettem egy viszonylag mély levegőt.
Nem érdekelt a könyörgése, a sírása, a családjáról szóló sztori, egyszerűen a mellkasába vájtam a kést.
- Köszönöm az információkat Mr. Gorkij! Örömömre szolgált a találkozás.- És ezzel kirántottam a mellkasából a kést. S nyögése és a vér kilöttyenése a fűre zene volt füleimnek. A kést a rongyba töröltem ezúttal óvatosabban, ami amúgy a fejvadász pólója volt, a kezemet is megtöröltem, az autószerelők gyakorlott mozdulatával, pedig sosem bütyköltem kocsit.
Elővettem a telefonomat a zsebemből és az egyik legmegbízhatóbb emberem számát tárcsáztam. Itt az ideje gyógyulni...

Napjainkban...
Megtehettem volna, hogy egy hónap múlva amikor már teljesen kikupálódtam egyszerűen betoppanok. De kíváncsivá tett a helyzet. Alicia az enyém, és az enyém is marad, ezen semmi sem változtat. Még az sem, hogy megpróbált megölni. Minden lépést nyomon követtem, legalábbis majdnem, a háttérből. És természetesen Lengyelországból, hiszen nem mentem utána. Először akartam, a dühöm irányába féktelennek bizonyult, de a sebeim visszafogtak aztán pedig Aleksy józan észre térített. Ő volt az én jobb kezem, és néha a fékem, hogy őszinte legyek.
Alicia pedig pontosan tisztában van azzal, hogy örökké az enyém marad. Talán először örült, hogy nem vagyok, de aztán megtapasztalhatta milyen nélkülem, magányosan. Maj megismerhette, hogy milyen egy egész csürhén uralkodni, megvédeni őket és fenntartani a rendet. És én mind ezt kényelmes fotelből néztem végig, mosolyogva és informálódva.
Hogy mi lett az orosz falkával? Alicia cserben hagyta őket, és egymásnak estek akárcsak a vadállatok, elpusztultak mind... Kicsit sajnáltam őket, de csak egy picit, ha az élükre állok és rendet teszek a másik tervemnek búcsút mondhatok. Meg hát nem is érdekeltek különösképpen. Meg volt a saját falkám itthon, csak, hogy kezdtek untatni és bevallom húsz évet elég türelmi időnek tartottam, bővel. Így hát megkezdődött a játék, három embert tartottam meg, hármat avattam be a terveimbe, a legjobb és leghűségesebb embereimet. S aztán "tüzet" szítottam a többiek között, és hagytam, hogy a viszályok elfajuljanak, hogy mészárlásba csapjon át az acsarkodás, hagytam, hogy a saját mocskukba fulladva öljék meg egymást akár az igazi farkasok és egymás véréből táplálkozzanak. Úgy néztem végig akár egy box mérkőzést páholyból.
Azt mondják, hogy az embernek tudnia kell időzíteni. Én mindig tudom, várok még egy kicsit, hogy teljesen elhagyja magát. Mert elfogja, tudom... ismerem. Ismerem akár a tenyeremet, aztán majd megjelenek. Nem, nem fogom a keblemre fogadni, hiszen azért amit tett és tenni akart bűnhődnie kell. De ő az enyém, és elég volt a játszadozásból, jól kiszórakoztam magam, itt az ideje egy másfajta szórakozásnak.
Úgy tűnik, hogy nem tanítottam meg mindent az én gyönyörűségemnek, vagy éppen csak a makacs tanítványnak kell még egy kis kóstoló, egy löket ahhoz, hogy vegye a lapot. És persze... úgy hallom New Orleansban van egy alfa nélküli falka. Hmm...

Vissza az elejére Go down
Fõadmin
admin

. :

Posztok :
436
Foglalkozás :
- looking upon New Orleans -
. :

Tárgy neve: Re: Andrzej Strzechowski ; Elküldve: 17th Június 2016, 00:28

Elfogadva!
Hú, hát nagyon bírtam a stílusod és az avád is olyan jó! *-* Persze, ezt a user mondja.
Nem találtam benne kivetnivalót, úgyhogy irány foglalózni és utána tied a játéktér!

Ne felejts el foglalózni sem!
~ AVATARFOGLALÓ :: MUNKAHELYEK LISTÁJA ~
Vissza az elejére Go down

Andrzej Strzechowski
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal