Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Adminok
Jasmine Grey
Diana V. Strzechowsk
Alec Vasquez
Violet Porter
chatbox

friss válaszok
Cicuska aranykalitkája
26th Szeptember 2018, 19:20
írta: Catherine Williams
Burn it ! - Diana &Andy
23rd Május 2018, 17:55
írta: Andrzej Strzechowski
Belvárosi park
28th November 2017, 17:17
írta: Alexander Bones Russel
Cat & és a kandúr
22nd November 2017, 18:59
írta: Catherine Williams
Stivali Italiani
7th November 2017, 15:10
írta: Vendég
Belső udvar
4th November 2017, 20:28
írta: Andrzej Strzechowski
A Kandúr "barlangja"
24th Október 2017, 20:55
írta: Alasar Mal
Uszoda
24th Október 2017, 19:50
írta: Violet Porter
Asztalok
4th Október 2017, 23:43
írta: Adele Vien
Játékostárs keresõ
29th Szeptember 2017, 10:51
írta: James Bryant
Munkahely nyilvántartás
28th Szeptember 2017, 18:57
28th Szeptember 2017, 18:48
James Bryant
27th Szeptember 2017, 21:45
írta: Jasmine Grey
Alexis Rowe
19th Szeptember 2017, 16:16
írta: Jasmine Grey
Hiányzásnapló
31st Augusztus 2017, 21:00
írta: Violet Porter
belépett tagok

Nincs

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (44 fő) 25th Június 2016, 22:24-kor volt itt.

Elhagyatott kórház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Fõadmin
admin

. :

Posztok :
436
Foglalkozás :
- looking upon New Orleans -
. :

Tárgy neve: Elhagyatott kórház ; Elküldve: 5th Június 2016, 22:32

Vissza az elejére Go down
Jackson Winney
vadász

. :
Ami halott, nem halhat meg újra.
A szabadság az egy olyan kényes ribanc akinek hullák hátán kell megágyazni.

Posztok :
243
Kor :
28
Lakhely :
New Orleans
Foglalkozás :
Munkanélküli
. :

Tárgy neve: Re: Elhagyatott kórház ; Elküldve: 29th November 2016, 18:52

Hecaté

Elképzelésem sincsen, hogy mit keres itt ezen a helyen, csak futottam amerre csak tudtam, ki gondolta volna, hogy a vérfarkasnak van még egy társa is? Azt hiszem sikerült leráznom őket de nem vagyok biztos benne. Bemenekülök egy elhagyatott kórházba, itt előnyben leszek mert lesből is tudok támadni. Ha a nyílt utcán maradok akkor ott nem tudok elmenekülni előlük mivel jóval gyorsabbak. Ezért zárt térre van szükségem, a jobb kezemben ott van a kardom a másikban meg pedig egy hangtompítós pisztoly. Kár, hogy Rey nincsen itt, nagy szükségem lenne rá de meg tudom oldani egyedül is a helyzetet ha olyan profi vadász szeretnék lenni, mint amilyen Rey akkor azért tennem is kell. De lehetőleg azt élve megtenni. Ahogyan benyitottam az elhagyatott kórházban, vak sötét volt, néhol volt egy kis fény ahol besütött az utcai lámpák fénye. Minden poros volt és helyenként pók hálók fedték be az ajtókat. Sikerült kiszúrnom szerintem a kerület egyik leghorrorisztikusabb helyét, gratulálok Jack. Na de kellene valami olyan helyet keresnem magamnak ahol egy kicsit meghúzhatom magam és rálátásom van a kijáratra meg a bejáratra. Az ajtó elé megállítottam egy üres üdítős dobozt, ha valaki bejön azon akkor majd feldönti és egy kisebb zajt csap ebbe a nagy csöndben. Idő közben le adtam Rey számára egy SMS-t hogy nézzen be ide ha lesz egy kis ideje. Nem akartam mondani, hogy sürgős lenne. Eltelt lassan egy negyed óra, most vagy azt tervezgetik hogyan rontanak rám, vagy éppen feladták a dolgot. Ketten vannak szóval létszám fölényben is vannak, igaz egyik sérült de nem súlyos éppen csak a vállát tudtam megkarcolni a kardommal. Ha meg akarnak találni úgy is rám találnak, kifinomult szaglásuknak köszönhetően. Minden esetre ha még egy fél óráig nem történik semmi, akkor majd ki osonok a hátsó kijáraton és el húzok erről a helyről. Telefonomban van képem róluk szóval később úgy is rá tudok találni, de akkor már erősítést is fogok vinni magammal. Testemben az adrenalin szint már kezd lecsökkenni de azért figyelmem egy pillanatra sem lankad. Az információs pultnál húztam meg magamat, rálátásom van a bejáratra és egy kis fedezékem is van ha éppen lőfegyverrel támadnának rám. Kardomat felteszem a pultra, kezemben a pisztoly és a bejáratra szegezem, ha történik valami akkor minél gyorsabban tudjak reagálni. A cső fejmagasságban van szóval aki belép a két férfi közül az biztosan halál fia. Az utcákról beszűrődik a kocsik dudája, de egyébként síri csönd van. A néma csöndet megzavarja a telefonom zörgése, Rey volt az azt írja nemsokára már itt is lesz az egyik vadász. Na ez is meg van csak meg kell várnom a felmentő sereget, amíg ide ér addig ki húzom. Közben elő vettem a cigaretta tálcám és meg gyújtottam egy szálat. Remélhetőleg egy kicsit felmelegít már itt már olyan hideg van akár a „kútban”. Amennyire elhagyatottnak nézem ezt a helyet biztosan nincsenek itt nem várt személyek.
-Van itt valaki? Ha igen szóljon mert egy veszélyes bűnözőt üldözök és lőfegyver van nálam- kiáltottam az épületben. Ez van jobb szöveg jelenleg nem jutott eszembe, valamivel magyaráznom kell a pisztolyt. A kardomat magam mellé állítom fel, de éppen olyan közelségbe ha szükség van rá akkor pillanatok alatt elő tudjam kapni. A léptek közelednek felém, de nem szólalt meg senki sem, kíváncsi vagyok ki lehet az. Ha betoppan Rey egy kaján vigyorral akkor biztosan kupán vágom valami nehéz dologgal.
Vissza az elejére Go down
Hecaté
vámpír nemző

. :

Posztok :
80
Lakhely :
ahol Ő is...
Foglalkozás :
modell
. :