Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Adminok
Jasmine Grey
Diana V. Strzechowsk
Alec Vasquez
Violet Porter
chatbox

friss válaszok
Cicuska aranykalitkája
6th December 2017, 18:07
írta: Catherine Williams
Belvárosi park
28th November 2017, 17:17
írta: Alexander Bones Russel
Cat & és a kandúr
22nd November 2017, 18:59
írta: Catherine Williams
Burn it ! - Diana &Andy
14th November 2017, 17:30
írta: Andrzej Strzechowski
Stivali Italiani
7th November 2017, 15:10
írta: Vendég
Belső udvar
4th November 2017, 20:28
írta: Andrzej Strzechowski
A Kandúr "barlangja"
24th Október 2017, 20:55
írta: Alasar Mal
Uszoda
24th Október 2017, 19:50
írta: Violet Porter
Asztalok
4th Október 2017, 23:43
írta: Adele Vien
Játékostárs keresõ
29th Szeptember 2017, 10:51
írta: James Bryant
Munkahely nyilvántartás
28th Szeptember 2017, 18:57
28th Szeptember 2017, 18:48
James Bryant
27th Szeptember 2017, 21:45
írta: Jasmine Grey
Alexis Rowe
19th Szeptember 2017, 16:16
írta: Jasmine Grey
Hiányzásnapló
31st Augusztus 2017, 21:00
írta: Violet Porter
belépett tagok

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég
A legtöbb felhasználó (44 fő) 25th Június 2016, 22:24-kor volt itt.

St. Louis katedrális

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Fõadmin
admin

. :

Posztok :
436
Foglalkozás :
- looking upon New Orleans -
. :

Tárgy neve: St. Louis katedrális ; Elküldve: 29th Március 2016, 15:29

Vissza az elejére Go down
Caius
vámpír tanácstag

. :

Posztok :
45
Lakhely :
New Orleans
Foglalkozás :
Egy magán hadsereg tulajdonosa
. :

Tárgy neve: Re: St. Louis katedrális ; Elküldve: 16th Április 2017, 10:31

Aalera Laroux

Kinyílt a szemem az álmomból, amire a tegnapi napon hajtottam, ahogyan ágyamból ki keltem magamra öltöttem az öltönyömet, nyakkendőt is felhelyeztem illendően. Fontosnak tartottam mindig is az illendő megjelenést. Az sok mindent elárul az emberről, hogyan öltözködik mindig tisztelettel voltak felém a vámpírok na meg a korom is közbe játszik ennek érdekébe, és mivel Kain gyermeke vagyok nem jelenhetek meg szakadt régi ruhákban. Frissen vasalt öltönyöm elő volt készítve, mint ahogyan minden nap erről a személyzetem szokott gondoskodni. Nem régen nyugodott le a nap az égbolton, beköszöntött a sötétség. Mielőtt útra kelnék a találkozómra amit már izgatottan várok, egy kis vér jól jönne nekem. Be is megyek a lányok szobájába akik el szokták látni a szükségleteimet, már vártak engem mindig ugyan abban az időpontban szoktam ezeket a dolgokat elintézni. Mindketten egy mély dekoltázsos háló ingben voltak, már várták, hogy vérüket vegyem, sajnos már nagyon régen függővé váltak de ha egy napon még is úgy döntök át változtatom őket, akkor ez meg fog szűnni, csak mélységes tiszteletük marad meg irántam. Végezvén a dolgommal, rögtön siettem a megbeszélt helyre, ahol az ivadékommal fogok találkozni. Miért ezt a helyet beszéltem meg vele? Olyankor ott senki nincsen, szabadon tudunk beszélni anélkül bárki megzavarna minket, régen nem beszéltem vele igen csak sok dolgot kell megbeszélnem vele. Ideje volt már annak, hogy vissza térjen hozzám, elengedtem az útjára, hogy szabadon megtapasztalhassa a világot, mostanra már talán rá jött arra hogy milyen is egyes egyedül a világban. Amikor a halandók sorra hullanak el, mi pedig állunk ott ahogyan szemléljük a világot, akár csak egy vár ami az évszázadokon át áll a hegytetőn és bámulja a várost. Kocsival érkeztem oda, egyik szolgám vitt ki a helyszínre engem, majd haza küldtem őt hívom ha majd szükségem lesz rá. Ahogyan számítottam a hely teljesen ki hallt, senki nincsen a templom előtt, van itt egy kis pad oda ültem le. Karjaimat szét tártam a pad legfelső lécén, lábaimat keresztbe tettem vártam az ivadékom megérkezését. Előtte érkeztem meg, legalábbis még nem láttam nyomát annak, hogy itt lenne. Korom sötét éj van, a Holdat sem lehet látni a felhők eltakarják annak fényét, persze mi vámpírok tökéletesen látunk a sötétben, nincsen szükségünk a Hold fényére. Csendes éjszaka uralkodott, nem lehetett hallani a madarak hangját sem, még a galambokét sem amelyek itt tanyáznak a templom zugaiban. Néha megy el egy-két kocsi de az is ritkán, eléggé félre eső helyen van ez a templom nem járnak sokat erre az emberek, bár a mai világban nem annyira nagy szám a vallásosság, most már nincsen annyira erős hitük az embereknek. Ezért nem is hatásos ránk a kereszt vagy éppen a szentelt víz nem elég ha felénk mutatnak egy keresztet ahhoz még mélységes hittre is szükség van. A közel múltban pálfordulást vett az életem, oda lett a nyugodtság meg a pontosan megtervezett napok. Ezt talán mind az indította el, hogy el tűnt pár vámpír a nemzetségből, aki után elkezdtem nyomozni. Talán ez volt az a döntés ami mindent megváltoztatott. Remélem nem kell majd sokat várakoznom, ha bár az én türelmem végtelen de az unottságom az már nem annyira. Nem szeretek mostanság nyugton ülni, vadászatra nem kell időt szánnom, mivel azt már megoldottam. Haza sem kell sietnem a nap miatt, mert a nem veszélyes rám nézve. Kíváncsian várom az ivadékom megérkezését, sok dolog érdekel mennyit erősödött, mennyit változott.. amikor legutoljára velem volt még csak tanulgatta napon járást, most már szerintem sikerült teljesen elsajátítania ezt magának. Meg a többi vámpír képessége is sokat fejlődhetett.
Aalera Laroux
vámpír nemző

. :
~Nincs kiérdemlés és törlesztés: mindent elvehetsz, amit akarsz, de semmi sem a tied.~
Posztok :
2
Lakhely :
New Orleans
Foglalkozás :
Énekesnő és Bártulajdonos
. :

Tárgy neve: Re: St. Louis katedrális ; Elküldve: 9th Május 2017, 22:34

Caius

Sok víz lefolyt a nagy hegyekről és sok éjt nappallá tettem, míg rájöttem hogyan állhatok meg a saját lábamon. Már nem is tudom, hogy "apám" hívására jövök vissza, vagy csak mert úgy tartja kedvem de találkozni fogunk. Nem sietem el, már egy hete "itthon" vagyok és még nem fedezett fel. Aranyos kis táskába teszem az összegyűjtött pénzt, majd ahogy a hold felkel kilépek kis bérlakásom ajtaján. Tudom jól merre kell mennem, ugyanakkor nem vagyok hajlandó rohanni. Caius megvár ha arról van szó. Tudja mennyire kicsapongó vagyok. Szót fogadok, de nem a pontosságomról vagyok híres ha találkozót beszélnek meg velem. Pazar választás a St. Louis, csak nem értem az iróniát s ha már itt tartunk miért is nem nappal találkozunk? Egy részeg fiatal jön velem szembe az egyik kihalt utcán, végig nyalom vérvörös ajkaimat és annak rendje és módja szerint megvacsorázok. Nem ölöm meg persze, de úgy csinálom, hogy fájjon neki, ne ragaszkodjon, mert nem kell egy plusz gond a fejemre. Caius amúgy is megölne, így is kések. Szemet forgatva sétálok tovább, ajkam törölgetve, majd ahogy meglátom mesterem elvigyorodom. Mintha az óráját nézné. Na jó feldobom kissé, had örüljön, régen látott. Elé toppanok, tudom hogy nem ijesztem meg, nem is célom, de lehetséges, hogy valami reakciót kicsalok belőle.
-Szolgálatra jelentkezem.-teszem mellé a táskát, majd érdeklődve fürkészem tekintetét.
Sponsored content

Tárgy neve: Re: St. Louis katedrális ; Elküldve:

St. Louis katedrális
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» St. Louis katedrális