Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Adminok
Jasmine Grey
Diana V. Strzechowsk
Alec Vasquez
Violet Porter
chatbox

friss válaszok
Cicuska aranykalitkája
23rd Február 2018, 10:01
írta: Alasar Mal
Burn it ! - Diana &Andy
20th Február 2018, 16:58
írta: Andrzej Strzechowski
Belvárosi park
28th November 2017, 17:17
írta: Alexander Bones Russel
Cat & és a kandúr
22nd November 2017, 18:59
írta: Catherine Williams
Stivali Italiani
7th November 2017, 15:10
írta: Vendég
Belső udvar
4th November 2017, 20:28
írta: Andrzej Strzechowski
A Kandúr "barlangja"
24th Október 2017, 20:55
írta: Alasar Mal
Uszoda
24th Október 2017, 19:50
írta: Violet Porter
Asztalok
4th Október 2017, 23:43
írta: Adele Vien
Játékostárs keresõ
29th Szeptember 2017, 10:51
írta: James Bryant
Munkahely nyilvántartás
28th Szeptember 2017, 18:57
28th Szeptember 2017, 18:48
James Bryant
27th Szeptember 2017, 21:45
írta: Jasmine Grey
Alexis Rowe
19th Szeptember 2017, 16:16
írta: Jasmine Grey
Hiányzásnapló
31st Augusztus 2017, 21:00
írta: Violet Porter
belépett tagok

Nincs

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (44 fő) 25th Június 2016, 22:24-kor volt itt.

Vendég iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Fõadmin
admin

. :

Posztok :
436
Foglalkozás :
- looking upon New Orleans -
. :

Tárgy neve: Vendég iroda ; Elküldve: 29th Március 2016, 14:47

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Tárgy neve: Re: Vendég iroda ; Elküldve: 28th Június 2016, 12:08

to Andy
Az FBI-t is bevonták az ügybe, mivel szerintük ez nem csak egy gyilkosság. Volt valami ügy a fene se tudja hány évvel ezelőtt, és lehet, hogy annak van valami köze a mostani dologhoz. Igazából szerintem csak találgatnak, hiszen, ha valaki sorozatgyilkos, nem fog hosszú éveket várni arra, hogy megint öljön. Én legalábbis nem várnék, elfelejtenének az emberek, ami nem hangzik jól, sőt, borzalmasan hangzik! Ha már gyilkolok, legyen belőle szalagcím, féljen tőlem az egész város, és rettegve mondja a nevem. Vagy legalábbis azt a nevet, amit a média ruház rám, hiszen àltalában minden sorozatgyilkosnak van egy neve, ami a módszerére utal. Ott volt például hasfelmetsző Jack, aki nem azért kapta a nevét, mert torkokat vágott el, vagy pisztoly golyót eresztett az emberek fejébe. Nem tudom nekem milyen nevem lenne, én annyi minden kipróbálnék, nem maradnék meg egy módszernél, hiszen egyszer lobotómiát is végre akarok hajtani valakin, egy egyenes vágással elvágni valaki torkát, vagy esetleg benzinnel leönteném és felgyújtanám. Mondjuk, az égett haj büdös, elvileg az emberi bőr sem túl jó szagú, de majd maszkban csinálom, akkor talán nem érzem, vagy a számon át fogok lélegezni, az még jól hangzik.
Hónom alatt fogom a mostani mappát, azzal együtt küldtek le az iratokhoz, és a megoldatlan ügyekhez, hogy előkutassam a korábbi gyilkosság bizonyítékait, vallomásait és mindent, ami csak akkor előkerült. Egy nagy doboznyi cucc, ami nem nehéz, de nem is könnyű, nem mintha az engem zavarna, elcipelem én az emeletre mindegy milyen nehézségű. Szokott zavarni, hogy ennyire nem érdekes melót adnak nekem a falakon belül? Nem, egyszer eléri őket a sorsuk, a kaszás elkapja őket, és megeshet, hogy én leszek az az ember, csak nem egy kaszával, hanem egy baltával, vagy valami éles tárggyal, még a sarló is egy érdekes dolog lehet, szerintem a gabonakörös filmeken kívül nem sokan használtak sarlót, mint gyilkos eszközt.
Az egyik iroda felé veszem az irányt, ahol táboroznak a kintről jött rendőrök, ügynökök, meg mindenki, aki eredetileg nem a mi kapitányságunkon dolgozik, így nem meglepő, hogy bele is futok az egyik "nagy" emberbe. - Elvileg itt van minden, a korábbi ügyről. Vallomások, bizonyítékok, jelentések, amire csak szükség lehet. - rakom le a dobozt az asztal egyik üresebb felére, majd a mappát kiveszem a hónom alól. Vajon van neki már másolata ebből, vagy még nincs? Mindegy, azt hiszem ez is kelleni fog, így lerakom a doboz tetejére. - Ez pedig a mostani ügy adatait tartalmazza. - igaz, nincs minden bizonyíték leírva, csak vázlatosan feljegyezve, hogy hol is találták, milyen állapotban volt, de hát még elemzik a nagy részét, amit meg nem, az azért van, mert megjelent az FBI.

428 || no more final warning || lesz ez jobb is
Vissza az elejére Go down

Vendég iroda
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Vendégszoba
» Lélek-kristály Iroda
» Vendéglista
» Vendéglista
» Vámpír vendégház